Hooligan7

Hooligan7

Hooligan7

Digitální svět.

WinRAR 3.91 (CZ, 32bit.-64bit. + Keygen)
Implementace RARu pro Windows se jmenuje WINRAR a kromě vlastního RAR formátu umí vytvářet i archivy v nejrozšířenějším formátu ZIP a číst archivy dalších publikovaných formátů: ARJ, LZH, ACE, CAB, TAR, GZ, UUE, BZ2, JAR.
Implementace RARu pro Windows se jmenuje WINRAR a kromě vlastního RAR formátu umí vytvářet i archivy v nejrozšířenějším formátu ZIP a číst archivy dalších publikovaných formátů: ARJ, LZH, ACE, CAB, TAR, GZ, UUE, BZ2, JAR.

Download:

DAEMON Tools 4.40.2 Lite (CZ)

descargar-daemon-tool-lite-portable_miniatura.jpg
DAEMON Tools je emulátor virtuálních CD a DVD mechanik. Program je schopen emulovat skoro všechny známé ochrany proti kopírování, které se v současnosti vyskytují na trhu.

Program se spouští po spuštění Windows, a to, že je spuštěný poznáte pouze podle ikonky ve trayi, pomocí které se také program ovládá. DAEMON Tools dokáže vytvořit celkem 4 virtuální mechaniky.

Program podporuje tyto typy image souborů: cue/bin, iso, ccd (CloneCD), bwt (Blindwrite), mds (Media Descriptor File), cdi (Discjuggler), nrg (Nero), pdi (Instant CD/DVD), b5t (BlindWrite 5).

Download:

Nero 8.3.6.0 (CZ, + Key)

nero8.bmp.png
Software nejen pro vypalování CD a DVD. Z počátku byl program určen spíše ostřílenějším uživatelům, protože nabízel velmi pokročilé funkce trochu na úkor přehlednosti. Díky součásti Nero Express a Nero StartSmart ovšem nyní zvládne vypalování téměř každý.

Navíc obsahuje kompletní sadu nástrojů, které budete potřebovat i při těch nejsložitějších situacích - návrh obalů na CD/DVD, zálohování, mapování image souborů, atd.

Nero není tedy jen samostatný program, ale kompletní balík programů, které byste v takové kvalitě jen těžko hledali někde jinde.

Download:

AMD Fusion

Software AMD Fusion Utility for Desktops slouží k ukončení některých procesů, snížení zatížení procesoru, zvýšení energetické účinnosti a zvýšení dostupné paměti RAM za účelem uvolnění těchto zdrojů pro jiné, naléhavější potřeby...."Další informace jsou přiloženy."
Software AMD Fusion Utility for Desktops slouží k ukončení některých procesů, snížení zatížení procesoru, zvýšení energetické účinnosti a zvýšení dostupné paměti RAM za účelem uvolnění těchto zdrojů pro jiné, naléhavější potřeby...."Další informace jsou přiloženy."

Download:

CPU-Z

_detail.jpg
Tato utilitka je určena všem těm, kdo se nespokojí jen se základním označením procesoru. Umožňuje detailní pohled na vnitřní stavbu CPU.

Podporuje většinu dnes používaných procesorů a chipsetů. Samozřejmostí je již i podpora 64 bitových technologií. S programem lze také získat informace o základní desce, verzi BIOSU, pamětech RAM apod.

Download:

Fraps 3.3.0

Hlavn%ED.png
Fraps jsou univerzální aplikace pro Windows, které podporují všechny hry používající DirectX nebo OpenGL technologie.

Co Fraps umožňuje:

porovnání výkonnosti software,
zobrazení na Logitech G15,
zjišťovat počet snímků za sekundu (FPS),
provádět uživatelské srovnávací testy a změnit obnovovací kmitočet mezi různými dvěma body,
ukládat statistiky na disk,
zachycení obrazovky,
zachycení videa v reálném čase a to v rozlišení až 2560x1600 a FPS 60 snímků za sekundu!
Všechny filmy jsou zaznamenané ve výjimečné kvalitě. Vyžaduje DirectX 9.0c

Download:

MSI Kombustor 1.1.0.

MSI_Kombustor_0_7_0_01.jpg
MSI Kombustor, toť název této utilitky, kterou je možno spárovat s MSi Afterburner, pokud jej tedy máte nainstalovaný. Jde opravdu o šikovnou věcičku, která zvládá i testy v Open GL, Open GL2 a 3. Program můžete spustit ve dvou základních variantách a na konci každé je jedno číslo. Jedna varianta Vám "vyplivne" teplotu jádra grafické karty, takže zjistíte účinnost svého chlazení (v extrémích situacích) a druhá Vám zase řekne jak je grafická karta výkonná. Takže tu máme jak zátěžový test, tak i benchmark. Jak by také ne když je program postaven na FurMarku. Teplotu je možno snímat samozřejmě v obou režimech.

Download:

MSI Afterburner 1.6.1.

202887554_a97198a5ac.gif.png
MSI Afterburner je nástroj pro přetaktování a monitorování grafických karet. Je postaven na základě populární a dlouhá léta vyvíjené utility Riva Tuner, díky čemuž umožňuje velmi široké možnosti práce s vaší grafickou kartou postavenou jak na čipech nVidia, tak i konkurenčních AMD (ATi).
Aplikace krom přetaktování a monitorování grafických karet podporuje i řadu doplňkových funkcí, např. testování výkonu, regulaci otáček větráku či tvorbu výkonnostních profilů.

Download:

YouRecorder Free

_detail.gif.png
Aplikace určená pro záznam hry nebo obrazovky do video souboru. Program pracuje v reálném čase a vy můžete nahrávat v podstatě jakoukoliv činnosti, která se odehrává na vašem monitoru.

Nástroje programu:

vysoká kvalita pořízeného snímku,
záznam synchronní audio a video stopy,
podpora záznamu zvuku ze vstupů jako je mikrofon, speaker, line-in,
maximální komprese souborů pro dosažení co nejmenší velikosti.

Download:

Unigine Heaven 2.1

První nezávislý benchmark výkonu grafické karty v rozhraní DirectX 11 obsahuje samozřejmě i možnost spuštění pod DirectX 10.1, 10, 9 a dokonce i OpenGL. Mnoho pokročilých efektů jako hloubka ostrosti či SSAO dá vašemu počítači i s nejmodernější grafickou kartou pořádně zabrat.
První nezávislý benchmark výkonu grafické karty v rozhraní DirectX 11 obsahuje samozřejmě i možnost spuštění pod DirectX 10.1, 10, 9 a dokonce i OpenGL. Mnoho pokročilých efektů jako hloubka ostrosti či SSAO dá vašemu počítači i s nejmodernější grafickou kartou pořádně zabrat.

Download:

DVDFab 8.0.7.3 (Plná verze, CZ)

_detail.png
DVDFab vám umožní vytvářet perfektní kopie DVD disků a zálohovat vaše celé DVD - včetně všech menu, upoutávek a bonusů - na jednom nebo více discích.
DVDFab je zkrátka vše, co potřebujete k zálohování vašich DVD.

Vlastnosti a funkce:

Kopíruje jakýkoli DVD disk na prázdné DVD.
Kopíruje jakýkoli DVD disk na prázdné DVD (mód Gold).
Kopíruje celé DVD, včetně všech menu, upoutávek a bonusů.
Kopíruje pouze hlavní film; odebere nechtěné zvuky a titulky.
Kopíruje obsah DVD z originálního disku nebo z harddisku.
Kopíruje plné vícekanálové audio (AC3 5.1, DTS).
Kopíruje ćásti DVD.
Kopíruje filmy v normách PAL i NTSC.
Komprimuje DVD-9 na jeden DVD disk při zachování nejvyšší možné kvality.
Rozdělí DVD-9 na dva DVD disky a zachová menu na obou discích (mód Gold).
Kopíruje DVD-9 v módu 1:1 a vypálí jej na dvouvrstvé DVD.
Odebírá veškerá omezení DVD disků (CSS, region, RCE, Macrovision, UOP, atd.).
Vypaluje DVD filmy na jakýkoli prázdný DVD disk (DVD+/- R/RW).
Záložní kopie lze přehrát na všech obvyklých stolních DVD přehrávačích.
Jednoduché "klikací" rozhraní.
Obnovuje poškrábané nebo mírně poškozené disky (mód Gold).
Neustále aktualizovaný tak, aby podporoval nejnovější DVD vypalovačky a DVD disky.

Download:

Everest ultimate 5.0.2 (CZ, key)

_detail 2.png
Pokud vám bude tento program připomínat oblíbenou AIDU32, pak se není čemu divit. Everest je totiž jejím nástupcem po té, co byl její vývoj zastaven. Nabízí zobrazení základních informací o systému včetně podrobností, které čerpá z vlastní databáze.

Informace o CPU, základní desce, pevných discích, optických mechanikách, chipsetech, GPU a dalších prvcích je možno zobrazit na monitoru, vytisknout či vyexportovat do HTML nebo textového formátu.

Everest má zabudován diagnostický modul, který lze použít jak pro srovnávání různých konfigurací, tak pro odhalení potenciálních problémů.

více testů,
zobrazení pro klávesnice Logitech
podpora dual a quad-core procesorů,
zobrazení ve Windows Vista postranním panelu,
a mnoho dalších zlepšení

Download:

Ulož.to Uploader v.1.1.1.122 (CZ)

02.jpg
Ulož.to uploader je program, pomocí kterého můžete snadno nahrávat soubory přímo z vašeho počítače ( bez zdlouhavého nahravání na webových stránkách ulož.to ). Zároveň v něm snadno můžete udržet přehled o nahraných souborech a jejich adresách. Program je v češtině a zdarma!

- Automatický upload souborů
- Záznam přenosu jednotlivých uploadů
- Možnost pozastavování uploadu fronty
- Integrace do windows
- Podpora připojení přes proxy

Download:

Ulož.to Uploader v.1.0 (CZ,2011)

Glary Utilities Pro 2.33 + Keygen (CZ, vyčištění, zrychlení pčítače)

YouRecorderFree 2011-04-14 17-41-26-67.bmp.png
Glary Utilities je soubor několika jednoduchých a výkonných systémových nástrojů pro opravu, zrychlení, údržbu a ochranu vašeho PC.

Umožňuje vyčištění počítače od nepoužívaných systémových souborů, odstranění nekorektních záznamů v registrech a stopy po brouzdání internetem. Dále je možno spravovat a vymazávat rozšíření pro internetový prohlížeč, analyzovat velikost využitého diskového prostoru a vyhledávat duplicitní soubory, optimalizovat paměť, vyhledávat a opravovat poškozené zástupce programů, spravovat programy spuštěné při startu Windows nebo odinstalovat software.

Hlavní funkce:
- optimalizace, čištění a zvyšení rychlosti Windows
- ochrana vašeho soukromí a bezpečnost
- blokování spyware, trojských koní, adware atd.
- oprava různých aplikačních chyb
- analýza místa na disku
- šifrování souborů
- práce se soubory
- jednoduché, rychlé a uživatelsky přívětivé rozhraní
- a mnoho dalšího.

Game Booster 2.2 (urychlení PC pro hraní her)

jhkjhk.png
Aplikace slouží k optimalizaci vašeho počítače pro plynulejší a svižnější hraní i novějších her na starších, ale i nových počítačích. Pomáhá dosáhnout většího výkonu pomocí následujících úkonů:

defragmentace herní složky
dočasné vypnutí nepotřebných procesů běžících na pozadí
pozastavení nevyužitých služeb operačního systému při hraní
vyčištění paměti RAM
zesílení výkonu procesoru
Služby neukončuje, pouze je pozastaví po dobu vašeho hraní. Procesy typu Firefox nebo ICQ ukončí, ale poté je můžete opět zapnout automaticky spolu s pozastavenými službami stisknutím jednoho tlačítka.

Game Fire 1.1.45 (zvýšení výkonu PC pro hraní her)

_detailbhm.png
Aplikace slouží k uvolnění systémových a hardwarových prostředků, které jsou využívány systémem i například při hraní her. Prostředky používají funkce a služby, které nejsou při hraní zapotřebí a je možné je pozastavit.

Některé možnosti aplikace:

možnost vypnout podporu tabletů, tiskáren a digitálních fotoaparátů
přepnutí na základní téma systému Windows (vypnutí prostředí Aero)
vypnutí průhlednosti oken a efektu 3D glass
vypnutí sdílení po síti
pozastavení indexování a vyhledávání
potlačení aktualizací
defragmentace určité složky (s hrou)

Ashampoo Internet Accelerator 2.10 (zrychlení internetu)

0123_scr_en_optimization.jpg
Nástroj pro zrychlení připojení k rychlosti vašeho počítače k internetu pomocí přenastavení parametrů v operačním systému. Program je velice jednoduchý na obsluhu. Stačí si vybrat, jak chcete připojení zrovna nastavit.

Na výběr budete mít:

automatické přenastavení parametrů,
manuální přenastavení,
vrácení k původnímu nastavení.
Použitím této aplikace dosáhnete:

rychlejšího surfování pomocí analogových modemů,
větší výkon z ISDN připojení,
optimalizace DSL přes LAN kabel,
modemový kabel nebo bezdrátové LAN,
lepší konfigurace dalších LAN připojení.

3D Mark 06 + Key

3d_mark_06_1.jpg
3D Mark 06 je lepší, náročnější a zatíží váš počítač na úplné maximum. 3D Mark 06 je jedinečný nástroj pro otestování rychlosti a stability grafického,pro­cesorového a paměťového subsystému, který jistě není třeba představovat.
3D Mark 06 Váš systém položí na lopatky a pak vám výsledek zobrazí i on-line, takže se o něj můžete podělit s kamarády a zasoutěžit si kdo má lepší PC.

Download:

3D Mark Vantage + Key

futuremarkpromo.jpg
3D Mark Vantage je tady. Pokud máte Windows Vista a DirectX 10 kartu, můžete si srazit sebevědomí tímto velkolepým benchmarkem, kterým 3D Mark Vantage bezpochyby je. Během chvilky vám při zobrazování extrémně složitých scén prográmek ukáže fakt, že výkon Vašeho PC nestojí za nic.Otevřete case ať může grafika, chipset i procesor pořádné luftovat, posilte jistič zásuvkového okruhu Vašeho bytu, připravte si hasičák kdyby něco chytlo a stáhněte si nový 3D Mark.

Download:

3DMark 11 + Key

3DMark11Workload1 2011-03-26 14-10-42-04.bmp.png

Má to překrásnou grafiku ale hrát to nejde ...co je to? No přece populární benchmark 3D mark! 3d mark 11  už z názvu můžete odtušit že se můžete především těšit na nativní podporu Direct X 11 a  především úžasné reálnosti scén. Na svědomí to má právě nové Direct X, tesselace a nová práce se světly. Zkrátka nový 3d mark 11 Vaši grafickou kartu jistě donutí k pláči. Usmažte své počítače na uhel! :-)

Download:

http://www.ulozto.cz/8427575/3dmark-11-key-rar

CDBurnerXP 4.3.8.2523Pro - CZ (pro všechny operační systémy)

YouRecorderFree 2011-03-26 10-13-35-05.bmp.png
CDburnerXP Pro je snadno použitelný CD/DVD vypalovací software, který podporuje zápis na všechny běžné média. Kromě toho program umí vypalovat přímo z ISO obrazového souboru a nebo obraz ISO vytvořit a uložit na váš disk.(včetně bootovacích obrazů ISO CD/DVD)

Snadno lze vytvořit také hudební CD, při čemž lze přímo s programem hudební CD převést na WAV nebo MP3 soubory. ID3 tag editor a podpora načítání dat z internetu se jistě také budou hodit.

Máme tu tedy šikovný balík potřebných nástrojů, který je navíc zcela zdarma. Pokud jste se trápili, že nemůžete mít doma Nero, stáhněte si CDburnerXP pro a netrapte se.

Download:

http://www.ulozto.cz/8426344/cdburnerxp-4-3-8-2523pro-cz-rar

Super Ovladač + Key CZ

YouRecorderFree 2011-04-02 13-55-52-53.bmp.png
Jsou vaše ovladače aktuální? 

Zastaralé ovladače brzdí váš počítač až do úplného zhroucení systému.
Pomocí Super Ovladače můžete vaše ovladače aktualizovat úplně jednoduše.
Nyní můžete zkontrolovat počítač.

1.Nainstalujte rychlý skener ovladačů
2.Skenujte váš počítač za méně než 30 sekund
3.Super Ovladač vyhledá zastaralé ovladače
4.Stisknutím jediného tlačítka získáte nejnovější ovladače

Download:

http://www.ulozto.cz/8501851/super-ovladac-key-cz-rar

Ashampoo Magical Security 2.01 + Key CZ

YouRecorderFree 2011-04-02 16-44-52-72.bmp.png
Ashampoo Magical Security je nástroj pro ochranu důležitých či tajných dokumentů a dalších dat pomocí šifrování. Program se integruje přímo do prostředí Windows a umožňuje šifrování souborů a složek uložených na pevném disku, CD nebo DVD a dalších paměťových médiích. Program využívá šifrovací metody AES.

Download:

http://www.ulozto.cz/8510283/ashampoo-magical-security-2-01-key-cz-rar

Astroburn Lite 1.4.0.0115

YouRecorderFree 2011-04-30 15-27-00-12.bmp.png
Program Astroburn Lite přináší snadnou a jednoduchou možnost jak vypalovat na počítači s programem, který je zdarma.

Jak již možná tušíte z názvu programu tak Astroburn Lite je verze zdarma, která je chudší sestrou placeného programu. To ale vůbec nevadí, protože na základní funkce, které pro vypalování optických disků (CD, DVD i Blu-Ray) potřebujete tak na to tento program bez problémů použijete.

Program Astroburn Lite umožňuje:

  • jak již bylo zmíněno, vypalování CD, DVD i Blu-Ray disků (dle to jaké disky podporuje vaše vypalovací mechanika)
  • program dokáže vypalovat obrazy CD / DVD a Blu-Ray disků (.ISO soubory)
  • dokáže nastavit rychlost vypalování - obecně platí, čím vypalujete pomaleji tím lépe jsou následně vypálená data čitelná
  • podporuje kontrolu vypálení dat
  • vymazání přepisovatelných disků

Download:

http://www.ulozto.cz/8828332/astroburn-lite-1-4-0-0115-rar

 

Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one