Hooligan7

Hooligan7

Hooligan7

Digitální svět.

Filmy 3D Blu-ray

Alenka v říši divů (CZ+SK,3D,SBS,MKV)

i.jpg
Sklouzněte se s Alenkou dolů králičí norou vstříc fantastickému dobrodružství Walt Disney Pictures a Tima Burtona.

Svůdná a magická Alenka v říši divů je fantastickou novou variací jednoho z nejmilovnějších příběhů všech dob. Dnes už devatenáctiletá Alenka se vrací do podivuhodného světa, který poprvé navštívila jako dítě, a vydává se na cestu, která jí poodhalí její osud. Tato říše divů je podivnější, než byste si dokázali představit, a nepodobá se ničemu, co jste kdy viděli. Neobyčejné postavy, které jste si zamilovali, ožívají v podobě báječnější a barvitější než kdy předtím.
Čeká vás potrhlý Kloboučník (Johnny Depp), Bílá královna (Anne Hathaway), Srdcová královna (Helena Bonham Carter), Bílý králík (Michael Sheen) a další. Především ale úžasný filmový zážitek - Alenka v říši divů je neuvěřitelnou pastvou pro oči, uši a srdce, která strhne malé i velké diváky.

Download:

http://www.ulozto.cz/12202908/alenka-v-risi-divu-cz-sk-dab-3d-blu-ray-sbs-part1-rar
http://www.ulozto.cz/12175040/alenka-v-risi-divu-cz-sk-dab-3d-blu-ray-sbs-part2-rar
http://www.ulozto.cz/12166520/alenka-v-risi-divu-cz-sk-dab-3d-blu-ray-sbs-part3-rar
http://www.ulozto.cz/12159264/alenka-v-risi-divu-cz-sk-dab-3d-blu-ray-sbs-part4-rar
http://www.ulozto.cz/12155364/alenka-v-risi-divu-cz-sk-dab-3d-blu-ray-sbs-part5-rar

Resident Evil: Afterlife (CZ+EN,3D,SBS,MKV)

381340.jpg
Krásná a nebezpečná Alice (Milla Jovovich) pokračuje ve světě, zničeném virem, který své oběti mění ve vražedné zombie, ve filmu Resident Evil: Afterlife, čtvrtém filmu velmi úspěšné série Resident Evil, v pátrání po těch, kteří dokázali přežít. Její boj proti viníkům globální epidemie eskaluje a Alice se ocitá v pasti v troskách Los Angeles, kde je nucena čelit tisícům nemrtvých a hrozbám, které nikdy neočekávala.

Resident Evil: Afterlifezačíná čtyři roky po původní epidemii T-viru, který vytvořila společnost Umbrella v naději na nalezení léku proti stárnutí a nervovým chorobám. Jeho nezamýšleným vedlejším účinkem je schopnost oživit mrtvé buňky, čímž své hostitele proměňuje v krvelačné zombies. Poté, co se přehnal celým světem, proměnil Zemi v místo z nočních můr, kde rapidně se vyvíjející zombies nahánějí poslední zbytky přežívajících lidí.

Snímek navazuje tam, kde předchozí díl skončil. Alice se nachází v Japonsku, vybavena nadlidskými schopnostmi a v čele armády svých vlastních klonů, aby se postavila svému úhlavnímu nepříteli, hlavnímu představiteli společnosti Umbrella, Albertu Weskerovi. Během souboje přijde jak o armádu klonů, tak o své nadlidské schopnosti. Ve dvoumístném letadle unikne do chladného aljašské divočiny a pustí se do pátrání po Arcadii, údajně jedinému místu na světě, které dosud nezamořil T-virus.

Download:

http://www.ulozto.cz/12216348/resident-evil-afterlife-cz-en-dab-3d-blu-ray-sbs-part1-rar
http://www.ulozto.cz/12214142/resident-evil-afterlife-cz-en-dab-3d-blu-ray-sbs-part2-rar
http://www.ulozto.cz/12211166/resident-evil-afterlife-cz-en-dab-3d-blu-ray-sbs-part3-rar

Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one